„Jak minął październik u najmłodszych?”

Na początku miesiąca odwiedziła nas mama Mikołaja, która przeczytała bajkę o zajączku, który musiał nosić okulary. Mikołaj był bardzo zadowolony!!!!

W październiku włączyliśmy się w akcję ,,Dokarmiania zwierząt”. Pracowicie zbieraliśmy kasztany, kiedy tylko pogoda dopisywała.

W naszym przedszkolu promujemy zdrowe odżywianie. Tym razem przygotowaliśmy szaszłyki owocowe, które smakowały wyśmienicie.

W minionym miesiącu odwiedziliśmy SZDK. Obejrzeliśmy przedstawienie teatralne ,,Przyjaciele z Bullerbyn. Bardzo nam się podobało.

15 października obchodziliśmy ,,Dzień mycia rąk”. Tego dnia odwiedziła nas pani pielęgniarka, która mówiła o tym, jak ważne dla zdrowia jest mycie rąk. Po wysłuchaniu teorii, przyszedł czas na praktykę, czyli pokazowe mycie rąk, które musiał zaliczyć każdy z nas.

Bardzo mile i smacznie wspominamy wspólne pieczenie ,,Ciasta marchewkowego”, które wyszło nam ,,paluszki lizać”.

W naszym przedszkolu pamiętamy o bezpieczeństwie, które było tematem spotkania z panem policjantem .Dowiedzieliśmy się, jak należy zachować się kiedy zaatakuje nas pies, kiedy zaczepi nas nieznajomy, a przede wszystkim jak bezpiecznie dotrzeć z domu do szkoły i z powrotem.