Obowiązkowe nauczanie zdalne od dnia 25.03.2020 r. do 10.04.2020 r.

  Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie przed nami trudne wyzwanie. Sytuacja, w której funkcjonujemy stawia nam nowe wymagania, problemy i trudności. Proszę  o współpracę, wsparcie i wzajemne zrozumienie. Nie wszystkie kwestie są  proste do zorganizowania i przeprowadzenia.  Wiele działań będzie wymagało dopracowania. Nasi Nauczyciele podejmują starania, aby proponować uczniom jak najlepszą ofertę zdalnego kształcenia. Mamy jednak pełną świadomość, że działania te nie przyniosą efektów bez zaangażowania i codziennej dyscypliny pracy Uczniów oraz wsparcia Państwa jako ich Rodziców.

            Apeluję do Uczniów,  aby poświęcili odpowiednią ilość czasu na pracę.

Jeśli pojawią się problemy, których nie możecie rozwiązać kontaktujcie się z Waszymi Nauczycielami.  Będą oni czekać na wasze zapytania, które można kierować za pomocą poczty e-mail, platformy MOODLE lub w inny sposób,  jaki Nauczyciel Wam określi. Wykażcie się pełną odpowiedzialnością i odnajdźcie w tym sposobie nauki właściwą wartość. Pamiętajcie także o tym, że należy stosować bardzo poważnie zasady bezpieczeństwa  w unikaniu kontaktów i codziennej higienie.

            Szanowni Rodzice, zwracam się do Państwa z prośbą o motywowanie swoich dzieci do poważnego potraktowania ich obowiązków. Liczę także na współpracę i wsparcie Nauczycieli w ich działaniach. Dla nas to też sprawdzian podołania nowym wyzwaniom.  Mam wielką nadzieję, że ten trudny okres szybko przeminie i unikniemy wszyscy problemów zdrowotnych. Czego serdecznie Państwu, Uczniom i Pracownikom szkoły życzę. Oczywiście ja także jestem do Państwa dyspozycji i jestem otwarty na wnioski i sugestie dotyczące pracy szkoły. 

Adam Hak
Dyrektor szkoły