Pasowanie Pierwszoklasistów!

 Dnia 7 października w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania klasy I na uczniów. Pomimo pewnych ograniczeń, ( brak rodziców i uczniów klas starszych) wszystko odbyło się zgodnie z tradycją kultywowaną od lat w naszej szkole. Dzieci złożyły ślubowanie i zostały przez pana dyrektora Adama Haka pasowane na uczniów. Z rąk pana wicedyrektora Roberta Zdralka otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki dla dzieci i klasy, które wręczył w imieniu Rady Rodziców  wychowawczyni Annie Kociałkowskiej. Były również pamiątkowe zdjęcia i życzenia od delegacji z klasy II i III.

Dzieci w tym dniu były bardzo skupione i wielką starannością wypowiadały słowa ślubowania i śpiewały piosenki.

Na zakończenie Pierwszoklasiści w towarzystwie panów dyrektorów i nauczycielek  p. A. Kociałkowskiej i A. Kujawa udali się do swojej klasy, gdzie czekała na nich słodka niespodzianka, wspaniały tort i ciasto, które ufundowali rodzice.

Ten dzień zapewne na długo pozostanie w pamięci głównych bohaterów tego wydarzenia.