Dzień Dziecka w naszej szkole

       1 czerwca, jak co roku na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. W naszej szkole z okazji tego szczególnego święta, odbyło się kilka konkursów. Uczniowie najmłodsi mogli uczestniczyć w zmaganiach plastycznych pt.”Szczęśliwe dziecko, to ja!”, natomiast starsi przypomnieli nam o swoich prawach w konkursie pt. „Prawa dziecka – moje prawa!”. Największym jednak zainteresowaniem okazał się konkurs pt. „Mam talent”, w którym to każdy uczeń od przedszkola po klasę ósmą, mógł pokazać to w czym jest najlepszy, czym się interesuje, na czym spędza niemal każdą wolną chwilę, co jest jego lub jej pasją, czyli swój talent. W zmaganiach uczestniczyli uczniowie, dzięki którym szkolne korytarze rozbrzmiewały dźwiękami akordeonu, organów, czy gitary. Inni przepięknie śpiewali, dali pokaz umiejętności gimnastyki artystycznej, tańca, czy interesującej recytacji. Tego dnia nie zabrakło również konkurencji sportowych i zdrowej rywalizacji pomiędzy klasami. Mamy nadzieję, że tak wyjątkowy dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zaangażowanie!

Organizatorzy