Igrzyska Dzieci i Młodzieży w piłce nożnej dla klas VII–VIII dostarczyły wielu sportowych emocji oraz pięknej rywalizacji. Uczennice Szkoły Podstawowej w Kowalewie zaprezentowały bardzo dobrą formę, zaangażowanie oraz ducha walki, co przełożyło się na zdobycie II miejsca.
Serdecznie dziękujemy drużynie ze Szkoły Podstawowej w Królikowie za rozegrane mecze w duchu fair play oraz wysoki poziom sportowy.
Gratulujemy wszystkim uczestniczkom i życzymy dalszych sukcesów!



















