Mały Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę karmy i rzeczy dla psów przebywających w schronisku. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało się zebrać wiele kilogramów karmy, która trafi do potrzebujących zwierząt. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i okazali wielkie serce naszym czworonożnym przyjaciołom. Razem możemy pomagać i zmieniać świat na lepsze!
Pomagamy zwierzętom !


















