Dziś w naszej szkole świętowaliśmy zakończenie kolejnego roku pełnego nauki, wyzwań i wspólnych chwil. Gratulujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły – to był czas pełen zaangażowania, pasji i rozwoju! Z tej okazji życzymy Wam bezpiecznych, pełnych radości wakacji – niech będą czasem odpoczynku, inspiracji i nowych przygód. Do zobaczenia we wrześniu – z nową energią i nowymi marzeniami!
Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2025/26


















