9 czerwca 2026 r. uczniowie klas IV i V oraz kilkoro uczniów klasy VI uczestniczyli w wycieczce integracyjno-edukacyjnej do Mandorii – Miasta Przygód w Rzgowie.
Na uczestników czekała moc atrakcji, niezapomnianych wrażeń i fantastycznej zabawy. Liczne karuzele, rollercoastery oraz inne atrakcje dostarczyły wielu emocji, a okrzyki radości i śmiech towarzyszyły nam przez cały dzień.
Podczas wyjazdu nie zabrakło również elementów edukacyjnych. Uczniowie wzięli udział
w seansie w planetarium, dzięki któremu poszerzyli swoją wiedzę na temat Układu Słonecznego, planet oraz tajemnic kosmosu.
Wycieczka była doskonałą okazją do integracji uczniów, wspólnego spędzania czasu oraz rozwijania zainteresowań. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale pełni pozytywnych wrażeń i pięknych wspomnień.



















