Nasi uczniowie klasy ósmej przeżyli swój wielki, długo wyczekiwany Bal Ósmoklasisty. Uroczystym polonezem rozpoczęli wyjątkowy wieczór, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.
Wspaniała atmosfera, piękne stroje, wspólne tańce i rozmowy sprawiły, że była to noc pełna radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil. Nie zabrakło również wzruszeń i refleksji. To przecież ostatnie wspólne dni spędzane w murach naszej szkoły.
Za chwilę nasi ósmoklasiści staną się absolwentami. Z dumą będziemy obserwować, jak rozwijają swoje talenty, realizują marzenia i odważnie wkraczają w kolejny etap życia.
Drodzy Ósmoklasiści – życzymy Wam powodzenia, wielu sukcesów oraz odwagi w podążaniu własną drogą. Rozwijajcie skrzydła i pamiętajcie, że drzwi naszej szkoły zawsze będą dla Was otwarte.



















