Otrzymaliśmy dyplom Ministra Edukacji Narodowej Przemysława Czarnka za włączenie się do akcji „Szkoła pamięta”. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu czy społeczności.
Dyplom dla Szkoły
Archiwum
15-11-2022Data publikacji, 15-11-2022 Karolina Mrówczyńska KrólAutor, Karolina Mrówczyńska Król 354Ilość wyświetleń, 354


















