Z okazji Świat Wielkanocnych uczniowie klasy II wraz z dziećmi z oddziału przedszkolnego, zerówki, klasy I i III zorganizowali zbiórkę słodyczy dla jednej rodziny z Szubina znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. W środę na lekcji wszystko zostało pięknie zapakowane a wieczorem Pani Karolina przekazała prezent od Zajączka dzieciom w tej rodzinie. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi i z całego serca dziękowali za prezenty.




















