W klasie 1 odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców z okazji obchodzonego w szkole "Dnia Ziemi", podczas których dzieci wraz z rodzicami tworzyły eko-zabawki. Był to nie tylko wspaniały sposób na spędzenie czasu z rodziną, ale również nauczenie dzieci, jak ważne jest dbanie o naszą planetę i jakie korzyści niesie za sobą recykling. Dzieci w grupach wspólnie z rodzicami tworzyły różne rodzaje zabawek, takie jak rakiety, samochody, zajączki, roboty. Praca w grupach umożliwiła dzieciom wymianę pomysłów i nauczyła ich pracy zespołowej.




















