
21 września uczniowie klas I- III powitali jesień w Wąsoszu. Podczas spotkania nie zabrakło obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie, zabaw, gier na świeżym powietrzu ak i też pieczonych kiełbasek. Dziękujemy rodzicom za pomoc oraz szczególne podziękowania dla pana Zenona Kwaśniewskiego - przyjaciela szkoły od lat, który czuwał nad sprawnym pieczeniem kiełbasek.




















