Od początku września p. Karolina prowadzi zajęcia artystyczne dla uczniów. Na spotkaniach dzieci bawią się w teatr, pokonują nieśmiałość i odkrywają swoje ukryte talenty. Malują, tworzą, rozwijają wyobraźnię oraz integrują się podczas wspólnych działań. Recytują wiersze, przygotowują krótkie scenki, a także z dumą prezentują szkołę w konkursach artystycznych.
Na szkolnym holu i w świetlicy można podziwiać ich prace – pełne kolorów, pomysłów i dziecięcej kreatywności. Każde zajęcia to przestrzeń sprzyjająca odkrywaniu talentów i radości tworzenia.



















