28 listopada w naszej świetlicy zagości magia, tajemnica i odrobina psot. Z tej okazji zapraszam wszystkich uczniów oraz nauczycieli na Świetlicowe Andrzejki pełne czarów i wróżb.
Tego dnia szkoła zamieni się w zaczarowaną krainę – proszę, aby każdy przyszedł przebrany za magiczną postać: wróżkę, czarodzieja, kota, elfa, wiedźmę lub inną baśniową istotę.
W programie:
• wróżby z magicznego pudełka
• lanie wosku i odczytywanie znaków przyszłości
• konkurs na najciekawsze przebranie
• „Eliksiry szczęścia” prosto ze świetlicowej pracowni
• zabawy i zagadki z krainy czarów
Zapraszam
p. Karolina



















