Kochani,
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami, a my – jak co roku – rozpoczynamy ten wyjątkowy czas naszym szkolnym Jarmarkiem Świątecznym, na który serdecznie zapraszamy.
W tym roku do współpracy zaprosiliśmy KGW „Kowaliki” z Kowalewa, a także – jak zawsze – liczymy na wsparcie Rodziców, Uczniów i Nauczycieli. Wasza obecność i zaangażowanie tworzą niepowtarzalną atmosferę tego wydarzenia.
Niech ten czas będzie pełen magii.
To na razie tylko zapowiedź – już niebawem ogłosimy szczegóły.



















