7 listopada odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w piłce siatkowej chłopców w ramach Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży. Do rywalizacji stanęły cztery drużyny: Szkoła Podstawowa z Kowalewa, Tur, SP 1 Szubin oraz SP 2 Szubin.
Nasi zawodnicy rozpoczęli turniej znakomicie – pewnie pokonali drużynę SP 1 oraz reprezentację Turu, pokazując świetną grę, zaangażowanie i sportowy charakter. O zwycięstwie w całych zawodach decydował emocjonujący mecz z SP 2. Po zaciętym spotkaniu i wyrównanej walce w tie-breaku musieliśmy uznać wyższość rywali.
Ostatecznie zajęliśmy wysokie 2. miejsce, co jest świetnym wynikiem i powodem do dumy.
Gratulujemy chłopcom ambitnej postawy i pięknej gry!



















