W związku z przyłączeniem się naszej szkoły do kampanii "Dzieciństwo bez przemocy" i planowanego podświetlenia budynku szkoły w dniu 19 listopada o godz. 17:00 zwracamy się z prośbą do Rodziców i Uczniów o przyniesienie czerwonych lampek( wkładów do zniczy lub innych świecących lamp, latarek ) najlepiej podpisanych, aby ustawić je w oknach klas od strony placu zabaw. Chętni Rodzice i Uczniowie mogą przyjść pod szkołę z własnym oświetleniem 19 listopada na godz. 17:00.
Dzieciństwo bez przemocy !
Archiwum
18-11-2025Data publikacji, 18-11-2025 Karolina Mrówczyńska KrólAutor, Karolina Mrówczyńska Król 94Ilość wyświetleń, 94


















