Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie składa serdeczne podziękowania firmie ERLICH Sp. z o.o. za zakup pięknej choinki, która ozdobiła hol naszej szkoły.
Dzięki Państwa wsparciu wprowadziliśmy wyjątkowy, świąteczny klimat, który cieszy uczniów, nauczycieli oraz wszystkich odwiedzających szkołę. Gest życzliwości i zaangażowania w życie naszej społeczności szkolnej jest dla nas niezwykle cenny.
Dziękujemy za okazane serce i współpracę.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie
Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalewie



















