Z dumą informujemy, że Filip Przybylski oraz Oliwia Ciochoń, uczniowie klasy ósmej zostali laureatami prestiżowego programu stypendialnego „Prymus Pomorza i Kujaw II ”. Projekt ten, realizowany przez Województwo Kujawsko-Pomorskie, ma na celu wspieranie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji. Program jest skierowany szczególnie do zdolnych uczniów znajdujących się w niekorzystnej sytuacji społeczno-ekonomicznej, w tym uczniów klas VI–VIII szkół podstawowych.
Dzięki otrzymanemu wsparciu stypendialnemu, Filip i Oliwia zyskują dodatkowe możliwości rozwoju swoich pasji i talentów. To wyróżnienie potwierdza ich wysokie wyniki w nauce oraz zaangażowanie w proces edukacyjny.



















